Právny poradca (m/ž) pre Kreatívne centrum Nitra

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie: minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje 1200,- € v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača, odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesto Nitra
oznamuje voľné pracovné miesto na pracovnú pozíciu pre implementáciu projektu
Kreatívne centrum Nitra (ďalej len KCN, kód ITMS2014+: 302031ADT3)

- vykonáva činnosti súvisiace s poskytovaním právneho poradenstva s využitím existujúcich analytických, metodických, procesných materiálov a postupov pre klientov KCN;
- dohliada na komplexnú právnu agendu spojenú s implementáciou programov realizovaných v rámci Sekcie implementácie Európskych štrukturálnych a investičných fondov;
- participuje na vyhotovovaní interných podkladov v rámci procesu implementácie Európskych štrukturálnych a investičných fondov v súlade s právom SR a EÚ;
- podieľa sa na tvorbe metodiky v rámci procesu implementácie Európskych štrukturálnych a investičných fondov;
- overuje súlad podkladov s platnou legislatívou SR a EÚ;
- poskytuje právne poradenstvo a právnu pomoc pri riešení agendy súvisiacej s Európskymi
štrukturálnymi a investičnými fondmi;
- dohliada na vedenie spisovej agendy súvisiacej s implementáciou Európskych štrukturálnych a investičných fondov;
- pripomienkuje interné a metodické dokumenty súvisiace s implementáciou Európskych
štrukturálnych a investičných fondov;
- pripravuje a overuje zmluvnú dokumentáciu ako aj iné druhy dokumentácie súvisiacu s implementáciou programov;

- možnosť sebarealizácie
- perspektívna práca
- príspevok na stravovanie
- stabilné sociálne prostredie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
žiadosť o prijatie do zamestnania
profesijný životopis a motivačný list
písomný súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania
čestné prehlásenie o bezúhonnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právnik

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a organizačné schopnosti
- analytické myslenie a zameranie na detail
- zodpovednosť, samostatnosť a bezúhonnosť
- vodičský preukaz sk. B s vodičskou praxou
- všeobecná orientácia v príslušných právnych predpisoch SR a EÚ výhodou;
- schopnosť práce v tíme, samostatnosť, flexibilita.

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4170988  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac