Vedúci odboru investičnej výstavby a rozvoja

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 638 EUR/mesiacMinimálna základná zložka mzdy je 1638 EUR. Mzda závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača. Odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia prípravy a realizácie plánu investičných akcií, projektovej dokumentácie, rozpočtov, výkazov výmer, reportov
- dodržiavanie záručných podmienok, dohľad nad dodržiavaním správnych technologických postupov, implementáciou zmien počas realizácie
- spolupráca na príprave tendrov, podmienok čerpania eurofondov a rozpočtového procesu
- realizácia investičných akcií financovaných z eurofondov
- riadenie tímu 10-15 ľudí
- reportovanie výsledkov vedeniu mesta a členom mestského zastupiteľstva

- možnosť sebarealizácie
- perspektívna práca
- príspevok na stravovanie
- stabilné sociálne prostredie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s:
- profesijným životopisom
- čestným vyhlásením o bezúhonnosti
- čestným vyhlásením o ukončení vzdelania
- písomným súhlasom so zverejnením a spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na účel výberového konania.

Dátum a miesto podania žiadostí:

Uchádzači v termíne dňa 02.10.2020 do 12.00 hod. odovzdajú svoje žiadosti v zapečatenej obálke, ktorá bude označená heslom: „Výberové konanie vedúci OIVaR“ osobne do podateľne Mestského úradu v Nitre alebo zašlú poštou na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra , resp. elektronicky na e-mail: [email protected] .

Na oneskorené podané žiadosti o účasť na výberovom konaní sa nebude prihliadať.

Ak uchádzači doklady zašlú elektronicky, budeme požadovať, aby si originály dokladov priniesli so sebou na výberové konanie.

Mesto Nitra si vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zásada nediskriminácie:

V súlade so zásadou rovnakého zaobchádzania je pri výberovom konaní je zakázaná diskriminácia z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k náboženskej alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, roku alebo iného postavenia. Zásadu rovnakého zaobchádzania v pracovnoprávnych vzťahoch obdobných právnych vzťahoch ustanovuje zákon č.365/2004 Z. z.o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v stavebnom odbore alebo technického zamerania výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preukázateľné min. 3 ročné skúsenosti s riadením stavebných projektov

Počet rokov praxe

3

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- zdravotná spôsobilosť
- koncepčné a analytické myslenie
- vysoká miera samostatnosti a osobného nasadenia pri dosahovaní cieľov
- spoľahlivosť a cit pre detail
- občianska bezúhonnosť
- proaktivita a proklientské myslenie
- schopnosť riadiť a viesť tím 10-15 ľudí
- výborné komunikačné schopnosti

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3973924  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 638 EUR/mesiac