Referent pre vymáhanie pohľadávok

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
07.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 049 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s náplňou práce v rozsahu zabezpečovania právnej agendy v oblasti vymáhania nedaňových pohľadávok Mesta Nitry v konaniach pred súdmi najmä zastupovanie mesta v občianskych, obchodných a trestných veciach ako aj zastupovanie pred inými orgánmi, zabezpečovanie, správa a vymáhanie nedaňových pohľadávok v exekučnom konaní, právna agenda v oblasti konkurzného, dedičského a trestného práva, zabezpečovania komunikácie s príslušným súdom vo veci dohľadu nad výkonom trestu povinnej práce, v širšom kontexte riešenie občianskoprávnych, obchodnoprávnych a administratívnoprávnych záležitostí a spracovávanie právnych stanovísk v súvislosti so zverenou agendou. Výhodou je prax v oblasti verejnej správy, advokácie, súdnictva, v oblasti vymáhania pohľadávok.

- odborný rast
- príspevok na stravovanie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s:
- profesijným životopisom
- čestným vyhlásením o ukončení najvyššieho vzdelania
- čestným vyhlásením o bezúhonnosti
- písomným súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Dátum a miesto podania žiadostí:
Uchádzači požadované doklady zašlú poštou alebo doručia svoje písomné prihlášky do podateľne MsÚ v Nitre najneskôr v termíne dňa 17.08.2020 do 13.00 hod. v zalepenej obálke, ktorá bude označená heslom: „Osobný pohovor pohľadávky“ na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra alebo zašlite elektronicky na e-mail: [email protected]. Platí odtlačok prezentačnej pečiatky Mesta Nitry resp. dátum doručenia e-mailom podanej žiadosti do e-mailovej schránky zamestnávateľa.

Ak uchádzači doklady zašlú elektronicky, budeme požadovať, aby si originály dokladov priniesli so sebou na osobný pohovor.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Mesto Nitra si vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Vybraní uchádzači budú na osobný pohovor pozvaní telefonicky alebo e-mailom.

Celé znenie výzvy je na stránke www.nitra.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

občianskeho, obchodného a pracovného práva výhodou

- zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- užívateľské ovládanie počítača,
- zastupovanie MESTA NITRY v súdnych sporoch a v iných konaniach pred správnymi a štátnymi orgánmi

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3948176  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 049 EUR/mesiac