Ekonóm - účtovník

Mesto Nesvady

Miesto práce
Mestský úrad Nesvady, Obchodná, Nesvady
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 1 700 EUR/mesiacFunkčný plat na pracovnej pozícií ekonóm, účtovník je stanovený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje vedenie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou,
zabezpečuje bezhotovostný platobný styk v peňažných ústavoch a sleduje stav účtov,
priebežne sleduje plnenie rozpočtu, vyhotovuje mesačné účtovné zostavy a ročné účtovné výkazy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Mestský úrad
ID: 4710253  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac