Reagujte bez životopisu

Vedúci investičného oddelenia

Mesto Martin

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.05.2024
1 392 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy v zmysle zákona, trieda 8 - 1263,00– 1485,00 Eur v závislosti od počtu rokov započítanej praxe, riadiaci príplatok 129,50 Eur, osobný príplatok po skončení skúšobnej doby, štvrťročné odmeny, v KZ dohodnutý 13. a 14. plat, ďalšie sociálne benefity, týždeň dovolenky nad rámec ZP, príspevok zamestnávateľa na DDS, hodnota stravnej jednotky nad rámec ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia činností investičnej výstavby pri príprave a realizácii stavieb, príp. technologických častí stavieb, inžinierska činnosť, príprava podkladov pre verejné obstarávanie na výber dodávateľa. Vykonávanie technického dohľadu pri realizácii stavieb (stavebný dozor) a zabezpečenie kolaudácie
na stavbách realizovaných mestom, spracovanie podkladov na odovzdanie dohotovených stavieb
do majetku mesta. Spolupráca s Útvarom hlavného architekta mesta Martin a pamiatkovým úradom, dotknutými organmi štátnej správy a správcami inžinierskych sietí pri príprave investičných akcií mesta. Spolupráca pri aktualizácii územného plánu mesta a plánu hospodárskeho, sociálneho a kultúrneho rozvoja mesta. Tvorba inteligentných riadiacich programov mesta (IRIP). Výkon činností vedúceho zamestnanca – príprava návrhu rozpočtu za zverenú oblasť, vedenie a hodnotenie zamestnancov oddelenia.

Stabilné sociálne prostredie, samostatné rozhodovanie, možnosť vzdelávania.

Viac informácií na www.martin.sk, sekcia voľné miesta. výberové konania bude prebiehať formou osobného pohovoru. Mestu ako zamestnávateľovi je potrebné do 26.03.2024 zaslať spolu s prihláškou žiadosť, životopis, motivačný list, kópiu diplomu a ČV o bezúhonnosti a zdravotnej spôsobilosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

Ďalšie kvalifikačné a iné požiadavky:

  1. Odborná prax najmenej 6 rokov
  2. Riadiaca prax najmenej 1 rok
  3. Odborná spôsobilosť na výkon činností stavebného dozoru
  4. Znalosť legislatívy v platnom znení upravujúcej výkon predmetnej činnosti, najmä
    1. relevantné častí zákona o obecnom zriadení,
    2. zákon č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) a súvisiace vykonávacie vyhlášky, zákon č. 201/2022 Z.z. o výstavbe, Územný plán mesta Martin, vybrané ustanovenia zákona o verejnom obstarávaní týkajúce sa verejného obstarávania na základe prieskumu trhu, vybrané ustanovenia Obchodného zákonníka – zmluvy o dielo, zákon o finančnej kontrole a audite,
    3. znalosť organizačnej štruktúry Mestského úradu v Martine a relevantných častí Organizačného poriadku Mestského úradu v Martine
    4.  znalosť prírodno-technických a inžinierskych daností mesta,

Mesto Martin je samosprávny územný celok Slovenskej republiky; združuje občanov, ktorí majú na území mesta trvalý pobyt. Mesto je právnickou osobou, ktorá za podmienok stanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a so svojimi finančnými zdrojmi.
ID: 4691636  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac