Samostatný odborný referent všeobecnej učtárne

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad, Bernolákova, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacNástupný plat je minimálne 1350,- € brutto/mesiac v závislosti podľa odpracovaných rokov + možnosť uplatnenia osobného príplatku k platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rámcová náplň práce:
- uplatňovanie právnych noriem v oblasti financovania hospodárstva mesta počnúc procesom zostavovania rozpočtu, určovaním pravidiel rozpočtového hospodárenia, priebežným hodnotením plnenia rozpočtu, finančným usporiadaním všetkých vzťahov k rozpočtu a končiac zostavením návrhu záverečného účtu mesta
- sledovanie plnenia a čerpania rozpočtu
- spolupráca s prípravou materiálov (návrh rozpočtu, záverečný účet, hodnotiace správy) na mestské zastupiteľstvo

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberu uchádzača
- štruktúrovaný profesijný životopis s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 26. júna 2023 na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky (neakceptuje sa posledný deň lehoty ako dátum odoslania na podacom lístku pošty).

Ochrana osobných údajov
Poskytnuté osobné údaje sa použijú len za účelom výberu uchádzača na obsadenie pracovnej pozície a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzavretím pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté členom výberovej komisie a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na príprave výberu. Neuskutoční sa prenos osobných údajov do tretích krajín. Osobné údaje získané na účel výberu uchádzača na obsadenie danej pozície budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalšie 3 roky po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo v prípade uzavretia pracovnej zmluvy budú využívané na pracovnoprávne účely. Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na www.malacky.sk. Kontakt na zodpovednú osobu pre ochranu osobných údajov - [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné odborné alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru

Iné kritériá a požiadavky:
- prax v podvojnom účtovníctve minimálne 3 roky
- znalosť rozpočtovníctva výhodou
- znalosť legislatívy verejnej správy, znalosť všeobecno-záväzných predpisov týkajúcich sa hospodárenia s finančnými prostriedkami, účtovníctva, výkazníctva v oblasti samosprávy
- občianska bezúhonnosť
- znalosť práce s PC (Ms Office - excel podmienkou, Internet)
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, zodpovednosť

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4587701  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac