Samostatný odborný referent právny a správy majetku

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad Malacky, Bernolákova, Malacky
Termín nástupu
15.02.2023, prípane dohodou
1 200 EUR/mesiacNástupný plat je minimálne 1 200,- € brutto/mesiac v závislosti podľa odpracovaných rokov + možnosť uplatnenia osobného príplatku k platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rámcová náplň práce:
- vedenie komplexnej agendy pohľadávok mesta
- vedenie agendy dotácií poskytovaných mestom pre športové kluby a organizácie pôsobiace v športe
- príprava a vyhotovovanie zmlúv a dohôd, v ktorých je mesto účastníkom, vrátane zabezpečovania podkladov potrebných k uzavretiu zmlúv a dohôd
- vypracovávanie právnych stanovísk a analýz
- povinné zverejňovanie informácií v zmysle zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií) v znení neskorších predpisov
- iná administratívna činnosť

Druh pracovného pomeru: pracovný pomer je na dobu určitú na zástup počas rodičovskej dovolenky.

Zoznam požadovaných dokladov
- žiadosť o zaradenie do výberu uchádzača
- štruktúrovaný profesijný životopis s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 24. januára 2023 na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky (neakceptuje sa posledný deň lehoty ako dátum odoslania na podacom lístku pošty).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské právnické vzdelanie druhého stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iné kritéria a požiadavky:
- občianska bezúhonnosť
- znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, zodpovednosť

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4498830  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac