Samostatný odborný referent inžinierskych stavieb

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad, Bernolákova, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analyzuje stav, zabezpečuje rozvoj, pripravuje investície a získava externé finančné zdroje, najmä na rozvoj technickej infraštruktúry, primárne v oblasti dopravy a verejných priestorov.

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú. 5 ročná prax v stavebníctve sa vyžaduje pri stredoškolskom vzdelaní.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberu uchádzača
- štruktúrovaný profesijný životopis s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 25. januára 2019 do 14.00 h na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky (neakceptuje sa posledný deň lehoty ako dátum odoslania na podacom lístku pošty).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť stavebníctva

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Iné kritériá a požiadavky:
- znalosť legislatívy verejnej správy, znalosť všeobecno- záväzných predpisov týkajúcich sa stavebníctva
- občianska bezúhonnosť
- znalosť práce s PC (MS OFFICE, INTERNET)
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, zodpovednosť
- vodičský preukaz skupiny B

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bernolákova 5188/1A
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Slobodová
Tel.: 034 79 66 158
E-mail: poslať životopis
ID: 3572847   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.