Samostatný odborný referent všeobecnej učtárne

Mesto Malacky

Miesto práce
Mestský úrad, Bernolákova, Malacky
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujume a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rámcová náplň práce:
- uplatňovanie právnych noriem v oblasti financovania hospodárstva mesta počnúc procesom zostavovania rozpočtu, určovaním pravidiel rozpočtového hospodárenia, priebežným hodnotením plnenia rozpočtu, finančným usporiadaním všetkých vzťahov k rozpočtu a končiac zostavením návrhu záverečného účtu mesta
- sledovanie plnenia a čerpania rozpočtu a programového rozpočtu
- príprava materiálov (návrh rozpočtu, záverečný účet, hodnotiace správy) na mestské zastupiteľstvo

Pracovný pomer je na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o vzdelaní

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do 31. augusta 2018 na adresu: Mesto Malacky, Bernolákova 5188/1A, 901 01 Malacky. Žiadosti doručené po tomto termíne nebudú zaradené do výberu uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné odborné alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru

Počet rokov praxe

3

Iné kritériá a požiadavky:
- prax v podvojnom účtovníctve minimálne 3 roky
- znalosť legislatívy verejnej správy, znalosť všeobecno-záväzných predpisov týkajúcich sa hospodárenia s finančnými prostriedkami, účtovníctva, rozpočtovníctva, výkazníctva v oblasti samosprávy
- občianska bezúhonnosť
- znalosť práce s PC (MS OFFICE, INTERNET)
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, zodpovednosť

samospráva - Mesto Malacky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bernolákova 5188/1A
901 01 Malacky
ID: 3462741   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujume a o zmene a doplnení niektorých zákonov.