Odborný referent stavebného úradu

Mesto Krompachy

Miesto práce
Námestie slobody 1, Krompachy
Termín nástupu
01.05.2024
1 119 EUR/mesiacpriznanie osobného príplatku, výška platu závisí od dĺžky odbornej praxe (odmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z.z.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie preneseného výkonu štátnej správy na úseku územného rozhodovania a stavebného poriadku a na úseku pozemných miestnych a účelových komunikácií.

Informácie o výberovom konaní

Výzva k VK - viď webové sídlo mesta Krompachy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov z oblasti stavebného zákona a súvisiacich predpisov, zákona o správnom konaní, zákona o priestupkoch, orientácia v stavebnej projektovej dokumentácii, samostatnosť, organizačné a komunikačné zručnosti, osvedčenie o  získaní osobitného kvalifikačného predpokladu podľa vyhlášky č. 547/2003 Z.z. o obsahu a rozsahu odbornej prípravy a postupe pri overovaní a osvedčovaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu je výhodou

Samospráva
ID: 4793347  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 119 EUR/mesiac