Referent pre tvorbu a implementáciu projektov na zastupovanie počas RD (cyklokoordinátor) Predĺženie termínu výberového konania do 22.10.2019.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.11.201983
838,5 - 1 006,5 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo výkone práce vo verejnom záujme výška funkčného platu najmenej 850 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spĺňanie predpokladov výkonu práce vo verejnom záujme podľa zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo
verejnom záujme,
  • znalosti v oblasti cyklodopravy, príprava podkladov pre spracovanie dopravno – stavebných štúdií a projektových
dokumentácií,
  • minimálne 1 rok odbornej praxe v oblasti tvorby projektov,
  • aktívna znalosť anglického jazyka,
  • organizačné a komunikačné schopnosti.

Prílohy pracovnej ponuky

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o zamestnanie je potrebné priložiť:
  • osobný dotazník v prílohe, https://www.kosice.sk/clanok/vyberove-konanie-na-pracovnu-poziciu-referent-pre-tvorbu-a-implementaciu-projektov-na-zastupovanie-pocas-rd-cyklokoordinator-
  • profesionálny životopis,
  • overený doklad o dosiahnutom vzdelaní,
  • potvrdenie o odbornej praxi min. 1 rok
  • žiadosť o výpis z registra trestov v prílohe. Výpis z registra trestov si vyžiada Mesto Košice. https://www.kosice.sk/clanok/vyberove-konanie-na-pracovnu-poziciu-referent-pre-tvorbu-a-implementaciu-projektov-na-zastupovanie-pocas-rd-cyklokoordinator-

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
ID: 3788690  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 838,5 - 1 006,5 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo výkone práce vo verejnom záujme výška funkčného platu najmenej 850 €.