Opatrovateľ/ka detí v mestských jasliach

Mesto Hlohovec

Miesto práce
R. Dilonga, Hlohovec
Termín nástupu
15.04.2024
896 - 1 000 EUR/mesiac• funkčný plat na uvedenej pozícii je stanovený na základe zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, plat je stanovený vo výške 896,- Eur brutto, k platu sa pripočíta osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie odborných, obslužných a ďalších činností primeraných veku a zdravotnému stavu dieťaťa podľa jeho individuálnych potrieb a schopností s cieľom rozvíjať schopnosti dieťaťa, osobnosť dieťaťa, osvojovanie návykov a jeho socializáciu.

- odmeny, príspevok do III. piliera - doplnkové dôchodkové sporenie

- 5 dní platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce

-  príspevky zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so:
• štruktúrovaným životopisom (s uvedeným platným telefonickým a emailovým kontaktom)
• čestným vyhlásením o bezúhonnosti
• fotokópiou dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (maturitné vysvedčenie)
• fotokópiou dokladu o absolvovaní akreditovaného kurzu opatrovania detí (rozsah 220 hodín)
• súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (formulár je súčasťou inzerátu zverejneného na webovej stránke mesta Hlohovec v časti Kariéra, Voľné pracovné miesta).
Bez súhlasu so spracovaním osobných údajov nebude možné prijať žiadosť uchádzača.

je potrebné do 04. 04. 2024 do 11.00 h odovzdať osobne do podateľne MsÚ v Hlohovci alebo doručiť poštou na adresu:

MESTO HLOHOVEC – Mestský úrad
M. R. Štefánika č. 1
920 01 Hlohovec

Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do podateľne v Klientskom centre Mestského úradu Hlohovec, resp. jej odovzdanie poverenému zamestnancovi Mesta Hlohovec poskytovateľom poštových služieb. Žiadosti doručené po stanovenom termíne nebudú akceptované a nebudú do pohovoru zaradené.

Uzatvorenú obálku je potrebné označiť heslom: „Opatrovateľ/ka detí v mestských jasliach – neotvárať“.

Pracovný pohovor bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí na základe predložených dokladov spĺňajú požadované predpoklady a požiadavky. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo pohovor bez udania dôvodu zrušiť.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme s nástupom do pracovného pomeru ihneď, prípadne dohodou.

Bližšie informácie poskytne: vedúca zariadenia starostlivosti o deti do 3 rokov veku dieťaťa PhDr. Henrieta Štefeková, č. tel.: 0949 250 522.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie s odborným zameraním aj na oblasť starostlivosti o dieťa alebo úplné stredné všeobecné/odborné vzdelanie a akreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín

Prax na pozícii/v oblasti

opatrovanie detí

- kladný vzťah k práci s deťmi

- empatia

- spoľahlivosť, zodpovednosť

- samostatnosť

- zvládanie stresových situácií

Mesto Hlohovec je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a s vlastnými príjmami. Jeho základnou úlohou pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov. Mesto samostatne rozhoduje a uskutočňuje všetky úkony súvisiace so správou mesta a jeho majetku Mesto Hlohovec zakladá, zriaďuje, zrušuje a kontroluje podľa osobitných predpisov svoje rozpočtové a príspevkové organizácie, iné právnické osoby a zariadenia.
ID: 4790430  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 896 EUR/mesiac