Referent pre verejné obstarávanie

Mesto Hlohovec

Miesto práce
M. R. Štefánika, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
872 EUR/mesiacFunkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Plat bude zvýšený v závislosti od započítanej praxe a k platu sa pripočíta osobný príplatok (po skúšobnej dobe).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne rieši úlohy v oblasti agendy verejného obstarávania
- realizuje verejné obstarávanie na dodanie tovarov, služieb a stavebných prác v zmysle zákona o verejnom obstarávaní
- realizuje obstarávanie prostredníctvom elektronického trhoviska
- organizuje elektronické aukcie
- vypracováva plán verejného obstarávania
- metodicky usmerňuje zamestnancov mestského úradu v oblasti verejného obstarávania
- vedie evidenciu zákaziek a spracováva príslušné štatistiky
- plní povinnosti verejného obstarávateľa vo vzťahu k Úradu pre verejné obstarávanie vyplývajúce zo zákona
- plní ďalšie úlohy vyplývajúce z príslušnej legislatívy

- osobné príplatky a odmeny, príspevok na rekreáciu, príspevok do DDS
- možnosť profesijného a odborného rastu
- zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Podmienky účasti:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- odborná prax minimálne 3 roky v oblasti verejného obstarávania
- bezúhonnosť
- znalosť legislatívy v požadovanej oblasti
- kurzy, certifikáty v danom odbore vítané
- práca s PC (Microsoft Word, Excel, Outlook, internet)

Žiadosť o zaradenie do pracovného pohovoru spolu so:
- štruktúrovaným životopisom
- fotokópiou dokladu o vzdelaní
- čestným vyhlásením o praxi
- čestným vyhlásením o bezúhonnosti
- súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (formulár je súčasťou inzerátu zverejneného na webovej stránke mesta Hlohovec v časti Kariéra, Voľné pracovné miesta.)
je potrebné do 07.10.2020 do 13.00 hod odovzdať osobne do podateľne MsÚ v Hlohovci alebo doručiť poštou na adresu:
M.R.Štefánika 1
920 01 Hlohovec
Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do podateľne Mestského úradu Hlohovec, resp. jej odovzdanie poverenému zamestnancovi Mesta Hlohovec poskytovateľom poštových služieb. Žiadosti doručené po stanovenom termíne nebudú akceptované a nebudú do pohovoru zaradené.
Uzatvorenú obálku je potrebné označiť heslom: "referent pre verejné obstarávanie - neotvárať".
Pohovoru sa zúčastnia iba tí, ktorí predložili úplnú žiadosť o zaradenie do pracovného pohovoru spolu s kompletnými dokumentmi a splnili podmienky vyhláseného pohovoru. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo pohovor bez udania dôvodu zrušiť.
Bližšie informácie poskytne: Mgr. Oľga Nikodemová, tel. č. 0905 989 472

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

odborná prax minimálne 3 roky v oblasti verejného obstarávania

vysoké pracovné nasadenie
samostatnosť a analytické myslenie
zodpovednosť a komunikatívnosť
organizačné schopnosti
spoľahlivosť a flexibilita

Mesto Hlohovec je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a s vlastnými príjmami. Jeho základnou úlohou pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov. Mesto samostatne rozhoduje a uskutočňuje všetky úkony súvisiace so správou mesta a jeho majetku Mesto Hlohovec zakladá, zriaďuje, zrušuje a kontroluje podľa osobitných predpisov svoje rozpočtové a príspevkové organizácie, iné právnické osoby a zariadenia.
ID: 3973209  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 872 EUR/mesiac