Vedúci Odboru výstavby

Mesto Hlohovec

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi, organizuje, koordinuje, hodnotí a kontroluje prácu a činnosť zamestnancov odboru.
• Zabezpečuje a pripravuje odborné stanoviská a kvalitne a včas pripravuje materiály na rokovanie samosprávnych orgánov (komisie pri MsZ, MsR a MsZ) súvisiace s problematikou výstavby a dopravy.
• Spracováva návrhy všeobecne záväzných nariadení a interných predpisov zameraných na riešenie problematiky referátu, resp. ktorých spracovanie vyplýva z platných právnych predpisov.
• Rieši podnety a návrhy občanov v rámci kompetencie odboru a pripravuje stanoviská k nim.
• Podieľa sa na tvorbe koncepcií a zámerov v oblasti výstavby, dopravy a technickej infraštruktúry.
• Zabezpečuje úlohy na úseku plánu investícií a ich realizácie na území mesta vo všetkých štádiách stavebného konania, vrátane projektovej prípravy, podkladov verejného obstarávania až po kolaudáciu a odovzdanie diela užívateľom.
• Zabezpečuje rekonštrukciu, modernizáciu, technické zhodnotenie a výstavbu objektov patriacich do majetku mesta.
• Zabezpečuje rekonštrukcie, modernizácie, technické zhodnotenie a opravy väčšieho rozsahu budov a areálov škôl a školských zariadení.
• Zabezpečuje inžiniersku činnosť súvisiacu s investičnou činnosťou mesta.
• Zabezpečuje ocenenie pripravovaných investičných zámerov.
• Zabezpečuje technický dozor pri investičnej činnosti mesta.
• Zúčastňuje sa na stavebných a kolaudačných konaniach.
• Vypracováva podklady pre zmluvy súvisiace s problematikou odboru.

- osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS
- možnosť profesijného a odborného rastu
- zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy
- pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Podmienky účasti:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného zamerania
• odborná prax minimálne 2 roky (v investičnej činnosti)
• bezúhonnosť
• práca s PC (Word, Excel, internet)

PÍSOMNÚ PRIHLÁŠKU (žiadosť o prijatie do zamestnania) do výberového konania, spolu so:
• štruktúrovaným životopisom
• overenou fotokópiou dokladu o vzdelaní
• čestným vyhlásením o bezúhonnosti
• čestným vyhlásením o praxi
• súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
je potrebné do 04. 11. 2019 do 13.00 h odovzdať osobne do podateľne MsÚ v Hlohovci alebo doručiť poštou na adresu:
M. R. Štefánika č. 1
920 01 Hlohovec
Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do podateľne Mestského úradu
Hlohovec, resp. jej odovzdanie poverenému zamestnancovi Mesta Hlohovec poskytovateľom poštových služieb. Žiadosti doručené po stanovenom termíne nebudú akceptované a nebudú do výberového konania zaradené.
Zapečatenú obálku je potrebné označiť heslom: „Vedúci Odboru výstavby – neotvárať“.
Nástup do pracovného pomeru - dohodou.
Na výberové konanie budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí predložili úplnú písomnú prihlášku a splnili podmienky výberového konania. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo výberové konanie bez udania dôvodu zrušiť.
Bližšie informácie poskytne: Mgr. Tomáš Borovský, tel. č. 0905 105 906.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

• vysoké pracovné nasadenie
• organizačné a riadiace schopnosti
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• analyzovanie a riešenie problémov
• analytické myslenie
• precíznosť a presnosť
• spoľahlivosť a flexibilita
• zodpovednosť

Mesto Hlohovec je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a s vlastnými príjmami. Jeho základnou úlohou pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov. Mesto samostatne rozhoduje a uskutočňuje všetky úkony súvisiace so správou mesta a jeho majetku Mesto Hlohovec zakladá, zriaďuje, zrušuje a kontroluje podľa osobitných predpisov svoje rozpočtové a príspevkové organizácie, iné právnické osoby a zariadenia.
ID: 3735175  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme