Mestský policajt

Mesto Handlová

Miesto práce
Námestie baníkov, Handlová
Termín nástupu
01.06.2024
Od 890 EUR/mesiacV zmysle platnej Kolektívnej zmluva na rok 2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon činností vyplývajúcich zo zákona SNR č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii v platnom znení,

zabezpečuje verejný poriadok v meste, spolupôsobí pri ochrane jeho obyvateľov a iných osôb v meste pred ohrozením ich života a zdravia,

dbá o ochranu životného prostredia v meste,

dbá o dodržiavanie poriadku, čistoty a hygieny v uliciach, iných verejných priestranstvách a verejne prístupných miestach,

vykonáva všeobecne záväzné nariadenia obce, uznesenia mestského zastupiteľstva a rozhodnutia primátorky,

objasňuje priestupky,

plní úlohy na úseku prevencie.

V zmysle platnej Kolektívnej zmluvy na rok 2024.

Písomné žiadosti o účasť na výberovom konaní s požadovanými dokladmi (úradne overené fotokópie) je potrebné
doručiť osobne do podateľne mestského úradu alebo zaslať poštou najneskôr do 03. mája 2024 do 1400 h na
adresu : Mestský úrad, Námestie baníkov 7, 972 51 Handlová v zalepenej obálke označenej heslom : „Výberové konanie – príslušník mestskej polície – neotvárať“.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie,
  • vek minimálne 21 rokov,
  • bezúhonnosť,
  • spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť a duševná spôsobilosť  na plnenie úloh mestskej polície,
  • vodičské oprávnenie min. skupiny B,
  • komunikačné zručnosti,
  • osobnostné predpoklady – schopnosť zvládať náročné situácie spojené s výkonom povolania, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, vo verejnom záujme,
  • práca s PC na užívateľskej úrovni (Microsoft Word, Microsoft Excel, práca s internetom)
  • znalosť cudzieho jazyka (AJ, NJ ) minimálne na úrovni stredne pokročilý (B1),
  • samostatnosť, flexibilita.

Dynamicky sa rozvíjajúce Mesto Handlová ponúka možnosť osobného rastu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Darina Šafáriková
Tel.: +421465192541
E-mail: poslať životopis
ID: 4805228  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac