Tlačový hovorca mesta Galanta / PR Manager

Mesto Galanta

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
1. 7. 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• hlavnou pracovnou náplňou je komunikácia s verejnosťou prostredníctvom médií, organizácia tlačových konferencií a brífingov
• príprava mediálnych stanovísk mesta Galanta pre zástupcov médií ( printové, audiovizuálne)
• príprava tlačových správ, PR článkov
• administrácia webovej stránky mesta Galanta a oficiálneho informačného portálu na sociálnej platforme Facebook
• založenie a správa ďalších sociálnych platforiem Tik Tok, Instagram
• komunikácia s verejnosťou na oficiálnom informačnom portály - sociálnej platforme Facebook a ďalších
• spolupráca s jednotlivými oddeleniami, referátmi MsÚ pri budovaní jednotnej mediálnej politiky
• spolupráca s redakciou mestského periodika Galantské noviny/Galántai újság
• spolupráca na tvorbe masmediálnej politiky, strategickej a krízovej komunikácie mesta Galanta
• vyhodnocovanie monitoringu médií
• tvorba pozitívneho Public Relations mesta Galanta (PR)
• koordinácia aktivít súvisiacich s vytváraním pozitívneho imidžu mesta Galanta
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadených

Práca v stabilnej organizácii, pravidelné školenia a vzdelávanie, stravné poukážky, III.pilier dôchodkového sporenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a masmediálna komunikácia, Marketingová komunikácia a reklama, PR manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky na uchádzača:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• minimálne 2 ročná prax v mediálnej oblasti a alebo public relations (PR)
• organizačné a komunikatívne zručnosti
• znalosť štátneho jazyka
• znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom v zmysle zákona 184/1999 Z.z. o používaní jazyka národnostných menšín je pre uchádzača výraznou výhodou
• aktívna práca s PC a inými bežne používanými komunikačnými technológiami
• aktívna práca s niektorým z programov na úpravu strihu a ďalšej editácie audiovizuálneho záznamu
• vodičský preukaz skupiny B

Mestský úrad Galanta zastrešuje služby obyvateľom vo veľkom rozsahu a spektre. Zameriava sa pri prijímaní predovšetkým o zamestnávanie skutočných odborníkov vo svojom odbore s výsledkami a praxou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4570720  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac