Odborný referent pre styk s verejnosťou, grafik

Mesto Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Bratislavská 434, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP, dohodu
1 200 EUR/mesiac- v zmysle zákona 553/2003 Z. z. a základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od skúseností, znalostí a odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 fotografovanie podujatí, osôb, scenérií, resp. fotografovanie podľa pokynov vedúceho pracovníka,
 upravovanie fotografií,
 natáčanie propagačných videí a post processing,
 príprava grafických a reklamných materiálov podľa zadania,
 tvorba, graf. spracovanie a komplexného návrhu Dubnických novín,
 práca s grafickým dizajnmanuálom mesta Dubnica nad Váhom,
 tvorba a spracovanie tlačovej grafiky pre mestský úrad i organizácie v pôsobnosti mesta (plagáty, roll-upy, bannery, citylighty),
 komunikácia s reklamnými agentúrami pri objednávaní propagačných materiálov a predmetov (kalendáre, diáre a pod.),
 zabezpečenie výlepu grafík v mestských citylightoch, ich pravidelná aktualizácia,
 fotodokumentácia diania v meste (podujatia, kultúrne akcie, iné aktivity mesta) – účasť na mestských podujatiach a výjazdoch predstaviteľov mesta podľa pokynov,
 správa mestských digitálnych a reklamných tabúľ, ich pravidelná aktualizácia,
 podieľať sa na správe oficiálnych účtov mesta Dubnica nad Váhom na sociálnych sieťach Instagram, Facebook a YouTube, prípadne ďalších.

- Mesačné odmeny na základe plnenia pracovných úloh a stanovených kritérií
- Dovolenka nad rámec stanovený zákonom
- Pružný pracovný čas
- Osobné ohodnotenie, príspevok na stravovanie nad rámec stanovený zákonom, príspevok na regeneráciu, ďalšie príspevky v zmysle zásad používania sociálneho fondu.

Informácie o výberovom konaní

1. K žiadosti je potrebné doložiť:
- profesijný životopis,
- portfólio prác navrhovaných, ideálne aj realizovaných,
- doklad o nadobudnutom vzdelaní,
- písomný súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

2. Žiadosti zasielajte do 20.02.2023 vrátane na adresu:

Mestský úrad
Bratislavská 434/9
018 41 Dubnica nad Váhom

alebo

e-mail: [email protected]
informácie: 042/4455771

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

- ovládanie programov Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign
- vítaná je skúsenosť so zalamovaním novín či časopisov
- Schopnosť tímovej práce
- Motivácia pre prácu vo verejnom sektore
- Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
- precíznosť, organizačné schopnosti a zodpovednosť pri plnení zverených úloh
- Microsoft Office: word, excel, outlook, internet - pokročilý
- Vodičský preukaz skupiny „B“
- Bezúhonnosť

Mesto Dubnica nad Váhom "Spolu tvoríme lepšie mesto pre spokojný život"
ID: 4508846  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac