Rererent cestovného ruchu - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Mesto Dolný Kubín – mestský úrad

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Dolný Kubín
Termín nástupu
01.02.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plní úlohy v oblasti cestovného ruchu a úlohy vyplývajúce s činnosti TIK-u Mesta Dolný Kubín, zodpovedá za činnosť a prevádzku TIK-u, poskytuje informácie o subjektoch, službách a aktivitách v oblasti CR.
- Zúčastňuje sa rokovaní komisie cestovného ruchu.
- Spolupracuje s podnikateľskými subjektmi mesta v oblasti cestovného ruchu a oblastnou organizáciou cestovného ruchu „Klaster Orava“.
- Podieľa sa na príprave projektov na získavanie štátnych a neštátnych finančných zdrojov na rozvojové programy v oblasti cestovného ruchu.
- Podieľa sa na realizácii cezhraničnej spolupráce s partnerskými mestami v rámci regionálneho rozvoja a cestovného ruchu.
- Koordinuje realizáciu Marketingovej stratégie rozvoja cestovného ruchu na území mesta.
- Spoločne so subjektmi pôsobiacimi v cestovnom ruchu zabezpečuje prezentáciu mesta doma i v zahraničí.
- Zabezpečuje spracovanie a výrobu propagačných a informačných materiálov upomienkových predmetov pre potreby predaja, propagácie a reprezentácie primátora a mesta.
- Vydáva osvedčenia samostatne hospodáriacim roľníkom v zmysle Zákona č. 105/1990 Zb. o súkromnom podnikaní občanov.
- Zabezpečuje úlohy na úseku obchodu vrátane výkonu dozoru nad dodržiavaním povinností ustanovených v zákone o ochrane spotrebiteľa na trhoviskách a trhových miestach podľa Zákona č. 250/2007 o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov.
- Plní úlohy mesta vyplývajúce z VZN o pravidlách času predaja v obchode a času prevádzky služieb na území mesta.
- Zabezpečuje úlohy vyplývajúce zo Zákona č. 178/1998 o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov a v súlade s VZN ktorým sa upravuje predaj výrobkov a poskytovanie služieb na trhových miestach v meste Dolný Kubín.
- Vykonáva správu miestnej dane za užívanie verejného priestranstva v zmysle zákona č.582/2004 Z. z. o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady v znení neskorších predpisov a VZN Mesta Dolný Kubín o miestnych daniach.
- Podieľa sa na zabezpečovaní agendy pri plnení úloh odboru vyplývajúcich zo všeobecne platných právnych noriem, interných pokynov, uznesení a pokynov orgánov mesta a vedenia MsÚ.

Ponúkaná hrubá mzda (bez osobného ohodnotenia, príplatkov): v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov; nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 359/2017 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 341/2004 Z. z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní

Zoznam požadovaných dokladov:
a) žiadosť o zaradenie do výberového konania
b) doklad o nadobudnutí najvyššieho dosiahnutého vzdelania
c) životopis s uvedením e-mailového a telefonického kontaktu
d) aktuálny výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace
e) čestné vyhlásenie o tom, že:
- všetky údaje uvádzané v žiadosti, doklade o dosiahnutom vysokoškolskom vzdelaní II. stupňa a v životopise sú pravdivé;
- uchádzač je zdravotne spôsobilý na vykonávanie činností spojených s pracovným miestom;
- uchádzač je spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu;
- uchádzač ovláda štátny jazyk SR (slovenský jazyk);
- súhlasí so spracovávaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Písomnú podpísanú a datovanú žiadosť s požadovanými dokladmi je potrebné zaslať v zalepenej obálke označenej „Výberové konanie - referent cestovného ruchu“ poštou do 11.01.2019 (vrátane) na adresu vyhlasovateľa: Mesto Dolný Kubín, Hviezdoslavovo námestie 1651/2, 026 01 Dolný Kubín alebo priamo do podateľne Mestského úradu Dolný Kubín (rozhodujúci je dátum fyzického doručenia vyhlasovateľovi, nie dátum podania na poštovú prepravu).

O mieste, termíne a spôsobe výberového konania budú uchádzači spĺňajúci kvalifikačné predpoklady informovaní e-mailom alebo telefonicky.

Kontaktná osoba:
JUDr. Jaroslava Krivdová
+421 43 / 5814 410
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- všeobecne záväzné právne predpisy z oblasti územnej samosprávy
- zákon č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) v znení neskorších predpisov

Jazykové znalosti:
slovenský jazyk – materinský jazyk
znalosť anglického jazyka – podmienkou
znalosť iných cudzích jazykov – výhodou

oficiálne stránky mesta Dolný Kubín
ID: 3563983  Dátum zverejnenia: 20.12.2018