Príslušník/čka Mestskej polície v Detve

Mesto Detva

Miesto práce
Mestský úrad Detva, Jozefa GregoraTajovského, Detva
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 250 EUR/mesiac+osobný príplatok v závislosti od dosahovaných pracovných výsledkov, po uplynutí skúšobnej doby + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, noc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie ochrany života, zdravia a majetku obyvateľov mesta a iných osôb,
- zabezpečovanie vecí verejného poriadku
- plnenie úloh vyplývajúcich zo všeobecne záväzných nariadení mesta a rozhodnutí primátora mesta

Dodatková dovolenka +5 dní

Informácie o výberovom konaní

súčasťou výberového konania bude:
- osobný pohovor
- overenie základných znalostí platnej legislatívy v danej oblasti (konkrétne predpisy budú upresnené v pozvánke na výberové konanie)
- test fyzickej zdatnosti (beh na 100 m, zhyby na hrazde, ľah-sed za dve minúty, vytrvalostný beh 12 min.)
Povinné náležitosti podania:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania
- profesijný štruktúrovaný životopis
- kópia dokladu o najvyššom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov
(podrobnejšie informácie o výberovom konaní sú zverejnené na www.detva.sk)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nestanovuje sa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je prax v zložkách obecnej alebo štátnej polície, príp. Ozbrojených silách SR

- vek nad 21 rokov
- spôsobilosť na právne úkony
- bezúhonnosť
- psychická spôsobilosť

Mesto Detva je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a so svojimi majetkovými právami.
Základnou úlohou mesta pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4773560  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac