Referent/tka regionálneho rozvoja a riadenia projektov

Mesto Detva

Miesto práce
Mestský úrad Detva, Jozefa GregoraTajovského, Detva
Termín nástupu
01.06.2021
Od 802 EUR/mesiac- zvýšenie tarifného platu o 15% podľa § 7 ods. 8 zák. č. 553/2003 Z. z. - po uplynutí skúšobnej doby je možné schváliť osobný príplatok až do 100%-nej výšky platovej tarify v závislosti od dosahovaných pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracúvať stanoviská k programom regionálneho rozvoja, sektorovým operačným programom a rozvojovým dokumentom vyššieho charakteru,
- spolupracovať pri príprave a tvorbe podkladov k programom regionálneho rozvoja, sektorovým operačným programom a rozvojovým dokumentom vyššieho charakteru,
- podieľať sa na aktivitách, tvorbe a implementácii rozvojových zámerov, ktoré sú spoločným záujmom viacerých obcí okresu a regiónu,
 - podieľať sa na posudzovaní potrieb, navrhovaní stratégií rozvoja mesta spolu s ostatnými organizačnými útvarmi, organizáciami v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta, orgánmi štátnej a verejnej správy, podnikateľmi a širokou verejnosťou,
- každoročne spracúvať vyhodnotenie a aktualizáciu programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja v súčinnosti s ostatnými organizačnými útvarmi Mestského úradu v Detve a organizáciami v pôsobnosti mesta,
- spolupracovať so špecializovanými subjektmi a partnermi pri zabezpečovaní trvalo-udržateľného rozvoja územia,

dovolenka nad rámec Zákonníka práce
príspevok na stravovanie
pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Spôsob predloženia žiadosti:
v zalepenej obálke s označením „NEOTVÁRAŤ – žiadosť - referent regionálneho rozvoja a riadenia projektov“
- osobne do podateľne MsÚ Detva, alebo
- poštou na adresu Mestský úrad Detva, J. G. Tajovského 1369/7, 962 12 Detva
Mesto Detva si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len uchádzačov, ktorí na základe predložených dokladov spĺňajú požadované predpoklady a požiadavky.
Uchádzači budú na výberové konanie pozvaní elektronickou poštou (e-mail).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

 predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme,
 bezúhonnosť,
 zdravotná spôsobilosť,
 schopnosť pracovať v tíme,
 samostatnosť,
 organizačné zručnosti,
 analytické, koncepčné a strategické myslenie,
 komunikatívnosť,
 schopnosť zvládať záťažové situácie.

Mesto Detva je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a so svojimi majetkovými právami.
Základnou úlohou mesta pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4024099  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac