Vedúci oddelenia výstavby, rozvoja a komunálnych služieb

Mesto Detva

Miesto práce
J. G. Tajovského 7, Detva
Termín nástupu
01.06.2021
887 - 1 064,5 EUR/mesiac+ zvýšenie tarifného platu o 15% podľa § 7 ods. 8 zák. č. 553/2003 Z. z. + riadiaci príplatok + osobný príplatok v závislosti od dosahovaných pracovných výsledkov po uplynutí skúšobnej doby je možné schváliť až do 100%-nej výšky platovej tarify

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia a riadenie činností oddelenia v oblasti výstavby, územno plánovacích činností a architektúry, investičných činností, regionálneho rozvoja a riadenia projektov, stavebného a špeciálneho stavebného úradu, životného prostredia, odpadového hospodárstva a komunálnych služieb
• riadenie činnosti, vyplývajúcich z kompetencií samosprávy na úseku
starostlivosti o miestne komunikácie, verejnú zeleň a verejné
priestranstvá, údržby a rekonštrukcií inžinierskych sietí, na úseku správy
mestského cintorína a domu smútku
• riadenie činností na úseku preneseného výkonu štátnej správy na zverenom
úseku

Dodatková dovolenka
Pružný pracovný čas
Polročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný alebo iný technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Informačný systém samosprávy - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenia a organizovania práce oddelenia

Počet rokov praxe

5

• ovládanie práce s PC - Microsoft Office,
minimálne Microsoft Word a Excel
• znalosť právnych predpisov potrebných pre
výkon činnosti, najmä z oblasti stavebného
práva, verejného obstarávania a samosprávy,
• bezúhonnosť
• riadiaca prax 5 rokov

Mesto Detva je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a so svojimi majetkovými právami.
Základnou úlohou mesta pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3996545  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 887 EUR/mesiac