Referent pre verejné obstarávanie

Mesto Detva

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
dohodou
Mesačný tarifný plat v zmysle zák. č. 553/2003 Z. z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia celého procesu verejného obstarávania, vrátane elektronického trhoviska, predpríprava a plánovanie VO (rozhodovanie o použití metódy verejného obstarávania).
- Administratívna príprava na zadávanie VO v rámci centrálneho verejného obstarávania.
- Zadávanie zákaziek – najmä zákazky podľa § 109 a § 117 zákona č. 343/2015 Z.z. (komunikácia s uchádzačmi, vysvetľovanie, posudzovanie a vyhodnocovanie ponúk).
- Organizovanie a vyhodnocovanie ponúk v procese verejného obstarávateľa dohliadanie na dodržiavanie postupov stanovených zákonom o verejnom obstarávaní.
- V prípade revíznych postupov spracovanie stanoviska verejného obstarávateľa, spracovanie stanoviska pre ÚVO.
- Plnenie povinností voči Úradu pre verejné obstarávanie.
- Zabezpečovanie evidencie, ukladania a ochrany registratúrnych záznamov o verejnom obstarávaní.
- Zabezpečovanie zverejňovania informácií v súlade s platnou legislatívou.
- Znalosť legislatívy súvisiacej s verejným obstarávaním, praktické skúsenosti pri všetkých častiach verejného obstarávania.
- Sledovanie metodických usmernení a výkladových stanovísk Úradu pre verejné obstarávanie.
- Metodicky usmerňuje pracovníkov mestského úradu v oblasti verejného obstarávania.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Motivačný list.
3. Profesijný štruktúrovaný životopis.
4. Výpis z registra trestov (nie starší ako tri mesiace).
5. Overená kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.
6. Písomný súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov mestu Detva, IČO 00309805 na účel výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
7. Čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.
Dátum a miesto podania žiadosti o zaradenie do výberového konania uchádzači o pracovné miesto doručia svoje žiadosti s požadovanými dokladmi najneskôr do 29. 6. 2018 do 15.00 hod. v zalepenej obálke s označením „NEOTVÁRAŤ - výberové konanie – referent pre verejné obstarávanie“ osobne, alebo na adresu Mestský úrad Detva, J. G. Tajovského 1369/7, 962 12 Detva.
Kontaktná osoba:
Ing. Eva Budáčová, tel. 045/3700410

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné obstarávanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Windows - Expert
Strojopis - Expert

Vodičský preukaz

B

- Znalosť zákona o verejnom obstarávaní.
- Všeobecná znalosť právnych predpisov vo verejnej správe, najmä zákon č. 369/1990 Z. z. o obecnom zriadení.
- Ovládanie práce s PC na používateľskej úrovni.
- Bezúhonnosť.
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, diskrétnosť.
- Vysoké pracovné nasadenie.
- Organizačné a komunikačné zručnosti.

Mesto Detva je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a so svojimi majetkovými právami.
Základnou úlohou mesta pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3323676  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačný tarifný plat v zmysle zák. č. 553/2003 Z. z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme,