Projektový manažér

Mesto Brezno

Miesto práce
Nám. gen. M. R. Štefánika 1, Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vypracováva za mesto Brezno a koordinuje spracovanie žiadostí na získavanie grantov.
2. Vypracováva, koordinuje a realizuje schválené projekty realizované z mimorozpočtových zdrojov.
3. Monitoruje všetky zdroje (dotácie, fondy, granty) finančnej alebo inej podpory na území republiky.
4. Zodpovedá za riadenie, plánovanie a koordináciu postupu jednotlivých etáp projektov realizovaných Mestom Breznom.
5. Realizuje a podľa potreby spolupracuje na projektoch s medzinárodnou spoluprácou
6. Podľa potrieb spracováva rôzne koncepcie a programy v súlade s platnou legislatívou s cieľom rozvoja mesta

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 24. mája 2024 s označením „Projektový manažér“.

Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- žiadosť o zaradenia do výberového konania
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

- prax v danej oblasti je výhodou
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

- schopnosť pracovať pod stresom

- samo štúdium, orientácia v príručkách, smerniciach a legislatíve

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.
ID: 4833206  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac