Právnik Mestského úradu

Mesto Brezno

Miesto práce
Nám. gen. M. R. Štefánika 1, Brezno
Termín nástupu
01.05.2023
1 100 EUR/mesiacmin. mzda od 1100 Eur, možná dohoda (závisí to od skúseností a odbornej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie právnej agendy mesta na odbore právnom a majetkovom z oblasti občianskeho práva, obchodného práva a súvisiacich právnych odvetví.

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 30. apríla 2023 s označením „Právnik“.
Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- žiadosť o zaradenia do výberového konania
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

- prax v odbore výhodou
- prax v samospráve vítaná
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- schopnosť pracovať pod stresom

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.
ID: 4549579  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac