Fyzioterapeut v zariadení pre seniorov "Boženka"

Mesto Brezno

Miesto práce
Boženy Němcovej 25, Brezno
Termín nástupu
01.05.2023
1 100 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, dĺžky odbornej praxe a plnenia pracovných úloh. Minimálna základná zložka mzdy je od 1100 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie rekondično – rekreačných aktivít zameraných na zlepšenie pohybových schopností prijímateľov sociálnych služieb
• fyzická aktivizácia za účelom podpory mobility a samostatnosti prijímateľa sociálnej služby
• uplatňovanie konceptu ADL – zameraného na výkon sebaobslužných činností, zvýšenia nezávislosti a zlepšenie kvality života
• vedenie písomných individuálnych záznamov o vykonávaných činnostiach

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 14. apríla 2023 s označením „Fyzioterapeut pre ZPS a DS“.
Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- doklad od lekára o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce referenta
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

odborná prax v odbore výhodou

Požiadavky:
• prax v odbore výhodou
• spôsobilosť na právne úkony v plnom
rozsahu
• občianska bezúhonnosť
• organizačné schopnosti, samostatnosť,
komunikatívnosť,
• ochota vzdelávať sa

Ďalšie kritériá
• Práca na počítači pokročilá (Microsoft
Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook,
In-ternet)
• znalosť cudzieho jazyka výhodou

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.
ID: 4548351  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac