Účtovníčka s praxou

Mesto Brezno

Miesto práce
Námestie generála Štefánika, Brezno
Termín nástupu
01.04.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva s.r.o. v súlade s platnou legislatívou – pre
Mestský Hotel Ďumbier
- mesačné spracovanie miezd zamestnancov, cestovných nákladov
- personalistika
- kontrola saldokonta odberateľov a dodávateľov
- vedenie pokladne, účtovanie bankových výpisov, interných dokladov
- zadávanie prevodných príkazov (tuzemské/zahraničné)
- zadávanie telefonických objednávok do systému
- vedenie upomienok, koordinácia, kontrola a riadenie pohľadávok
- komunikácia s finančnou správou (kontrola, príprava a podávanie daňových hlásení, DPH,
kontrolné hlásenia, cestná daň a pod. ...)
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- komunikácia s úradmi a správnymi orgánmi

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi
zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno
alebo do podateľne úradu v termíne do 16. februára 2023 s označením „Účtovníčka s praxou“.

Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- doklad od lekára o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce
administratívneho pracovníka
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú
pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti účtovníctva 5 rokov

Počet rokov praxe

5

- odbornosť a ochota učiť sa nové veci
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, svedomitosť
- komunikatívnosť
- flexibilita a analytické myslenie
- odolnosť voči stresu

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.
ID: 4512829  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac