Zdravotnícky asistent v zariadení pre seniorov "Boženka"

Mesto Brezno

Miesto práce
Boženy Němcovej 25, Brezno
Termín nástupu
01.01.2022
698 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, dĺžky odbornej praxe a plnenia pracovných úloh. Minimálna základná zložka mzdy je od 698 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti u prijímateľov sociálnych služieb
• príprava a podávanie predpísaných liekov prijímateľom
• riadenie a kontrola výkonu komplexnej hygienickej starostlivosti u prijímateľov
• sledovanie fyziologických funkcii
• odober biologického materiálu na vyšetrenie
• príprava prijímateľov na vyšetrenia
• vedenie predpísanej dokumentácie
• spolupráca s opatrovateľským personálom, vedúcou sestrou a sociálnym pracovníkom.

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 15.decembra 2021 s označením „Zdravotnícky asistent pre ZPS a DS“.
Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce sestry
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- písomný súhlas uchádzača s použitím a spracovaním osobných údajov
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov
Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore zdravotnícky asistent

Prax na pozícii/v oblasti

v sociálnej oblasti výhodou

Kvalifikačné predpoklady:
• úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore zdravotnícky asistent.

Požiadavky:
• odborná prax v odbore výhodou
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• občianska bezúhonnosť
• analyzovanie a riešenie problémov
• spoľahlivosť
• ochota pomáhať
• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• tímová práca
• samostatnosť
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
• ochota vzdelávať sa

Ďalšie kritériá
• Práca na počítači pokročilá (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, In-ternet)

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.
ID: 4214855  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 698 EUR/mesiac