Vedúca sestra v zariadení pre seniorov "Boženka"

Mesto Brezno

Miesto práce
Boženy Němcovej 25, Brezno
Termín nástupu
10.12.2021
800 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, dĺžky odbornej praxe a plnenia pracovných úloh. Minimálna základná zložka mzdy je od 800 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizačné zabezpečovanie a metodické usmerňovanie poskytovania opatrovateľskej služby vrátane koordinovania a odborného riadenia zamestnancov poskytujúcich opatrovateľskú službu v zariadení sociálnych služieb
• samostatná odborná práca pri poskytovaní odbornej ošetrovateľskej starostlivosti metódou ošetrovateľského procesu a realizácia odborných ošetrovateľských výkonov v zariadení sociálnych služieb.

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 31. októbra 2021 s označením „Vedúca sestra pre ZPS a DS“.
Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- doklad od lekára o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce referenta
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov spojených s prezentáciou koncepcie rozvoja zdravotného úseku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra resp. VŠ I. stupeň ošetrovateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

v sociálnej oblasti výhodou

Kvalifikačné predpoklady:
• vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra
• alebo vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe ošetrovateľstvo
• alebo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v magisterskom študijnom programe ošetrovateľstvo.

Požiadavky:
• minimálne 3 roky praxe v odbore
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• občianska bezúhonnosť
• analyzovanie a riešenie problémov
• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• organizovanie a plánovanie práce
• rozhodovanie
• tímová práca
• samostatnosť
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
• ochota vzdelávať sa

Ďalšie kritériá
• Práca na počítači pokročilá (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, In-ternet)

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.
ID: 4184804  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac