Inšpektor Mestskej polície v Banskej Bystrici

Mesto Banská Bystrica

Miesto práce
Československej armády, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.7.2024
v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie verejného poriadku v meste v nepretržitej pracovnej prevádzke v pešej alebo motorizovanej hliadke v súlade s ustanoveniami Zákona č. 564/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.

Ponúkame Vám 35 hodinový pracovný čas v nepretržitej prevádzke, päť dní dovolenky navyše, príspevok na DDS po skončení skúšobnej doby, príspevok na stravu zo sociálneho fondu a príspevok na rekreáciu po splnení zákonom daných náležitostí.

Informácie o výberovom konaní

Informácia pre uchádzačov:

Predpokladaný termín nástupu: 01.07.2024/ prípadne dohodou
Predpokladaný termín osobných pohovorov: máj/ jún 2024
Forma osobných pohovorov: uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá a odovzdajú všetky požadované doklady k dátumu uzávierky, budú emailom pozvaní na osobné pohovory, najmenej 3 pracovné dni pred termínom konania.

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu s uvedením presnej adresy pre doručovanie písomností, e-mailovú adresu a telefonický kontakt
- podpísaný profesijný štruktúrovaný životopis
- fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých uvádzaných údajov, čestné prehlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu, čestné prehlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov
(vzor súhlasu so spracovaním osobných údajov sa nachádza na webovej stránke Mesta Banská Bystrica– zamestnanie v samospráve)

Bez súhlasu so spracovaním osobných údajov nebude možné prijať žiadosť kandidátov.
Mesto Banská Bystrica si vyhradzuje právo neprizvať na osobné pohovory uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia v termíne požadované doklady. O termíne a mieste uskutočnenia osobných pohovorov budú uchádzači informovaní.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru je potrebné doručiť do 15.05.2024 osobne alebo poštou (rozhoduje dátum evidenčnej pečiatky MsÚ Banská Bystrica) na adresu:

Mestský úrad Banská Bystrica
Československej armády 26
974 01 Banská Bystrica

Kontaktná osoba:
Zlatica Drapčiaková
e-mail: [email protected]
telef.: 048/4330216

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Kvalifikačné predpoklady a iné kritéria:

minimálne úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie

vek najmenej 21 rokov

bezúhonnosť

zdravotná spôsobilosť

telesná spôsobilosť

duševná spôsobilosť

vodičský preukaz skupiny B

Iné kritériá a požiadavky v súvislosti s obsadzovanou funkciou:

kurz odbornej spôsobilosti príslušníka mestskej polície v zmysle § 25 Zákona č. 564/1991 Zb. v znení neskorších predpisov výhodou, možnosť absolvovania po prijatí za príslušníka MsP

zbrojný preukaz skupiny C výhodou, možnosť získať po prijatí za príslušníka MsP

absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky

úspešné absolvovanie pracovného pohovoru s vedením MsP

znalosť slovenského jazyka slovom i písmom

znalosť cudzích jazykov výhodou

Mesto Banská Bystrica vzniklo 1.1.1991 zo zákona 369/1990 Zb. o obecnom zriadení. Ako samosprávny územný celok združuje občanov, ktorí majú na jeho území trvalý pobyt. Samostatne rozhoduje a uskutočňuje všetky úkony súvisiace so správou mesta a jeho majetku, ak osobitný zákon takéto úkony nezveruje štátu alebo inej právnickej osobe alebo fyzickej osobe.Zabezpečuje služby občanom Mesta vrátane prímestských častí a zároveň portfóliu podnikateľských subjektov pôsobiacich na území mesta. Mesto Banská Bystrica má ambíciu byť modernou klientsky orientovanou obcou, ktorá je pripravená byť právoplatným členom v európskych štruktúrach.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Drapčiaková
Tel.: +421484330216
E-mail: poslať životopis
ID: 4806858  Dátum zverejnenia: 12.4.2024