Opatrovateľka v zariadení sociálnych služieb alebo v domácnosti.

Mesto Banská Bystrica

Miesto práce
Československej armády, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.02.2024
Základná zložka mzdy: v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v závislosti od zaradenia zamestnanca podľa dosiahnutého stupňa vzdelania, dĺžky započítanej praxe a zákonom ustanovených príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie opatrovateľskej činnosti
- Starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov
- Starostlivosť o klientov v domácnosti

- možnosť priznania osobného príplatku po skúšobnej dobe
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín nástupu: 01.02.2024/ prípadne dohodou
Platové zaradenie : v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní vo verejnom záujme
Termín uzávierky žiadostí uchádzačov o pracovnú pozíciu: 15.01.2024

Zoznam požadovaných dokladov:

- štruktúrovaný životopis s uvedením presnej adresy pre doručovanie písomností a telefonický kontakt;
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Pracovisko: Zariadenie pre seniorov KOMUCE, Krivánska 16, Banská Bystrica.

Pracovisko : Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica

Žiadosti spolu so životopisom je potrebné doručiť do 15.01.2024 na adresu:

Oddelenie riadenia ľudských zdrojov
Československej armády 26
974 01 Banská Bystrica

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Kvalifikačné predpoklady a iné kritéria:
V zmysle zákona č. 448/ 2008 Z.z. o sociálnych službách:

• absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín alebo úplne stredné odborné vzdelanie získané v študijnom odbore so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Mesto Banská Bystrica vzniklo 1.1.1991 zo zákona 369/1990 Zb. o obecnom zriadení. Ako samosprávny územný celok združuje občanov, ktorí majú na jeho území trvalý pobyt. Samostatne rozhoduje a uskutočňuje všetky úkony súvisiace so správou mesta a jeho majetku, ak osobitný zákon takéto úkony nezveruje štátu alebo inej právnickej osobe alebo fyzickej osobe.Zabezpečuje služby občanom Mesta vrátane prímestských častí a zároveň portfóliu podnikateľských subjektov pôsobiacich na území mesta. Mesto Banská Bystrica má ambíciu byť modernou klientsky orientovanou obcou, ktorá je pripravená byť právoplatným členom v európskych štruktúrach.
ID: 4052015  Dátum zverejnenia: 5.1.2024