Florista/floristka - Aranžér/-ka kvetín

MESTE, spol. s r.o.

Miesto práce
Petržalská tržnica, Bratská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
770

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aranžovanie kytíc, aranžmánov a dekorácií
- predaj črepníkových rastlín a doplnkového tovaru
- zodpovednosť za vzhľad predajne - vykladanie tovaru, dekorovanie predajne
- starostlivosť o rezané kvety a črepníkové rastliny
- práca s registračnou pokladňou

- výhodné platové podmienky
- odmeny pri dosahovaní výsledkov
- stravné lístky
- osobný rast pod odborným vedením skúsených floristov
- práca v mladom a progresívnom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- nefinančné bonusy

Poprosím uchádzačov, ktorí nemajú prax alebo vzdelanie v oblasti floristiky o motivačný list, prečo takúto prácu chcú robiť, poprípade opísať svoje skúsenosti v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Floristika, aranžérstvo, záhradníctvo, starostlivosť o kvety

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s aranžovaním kvetov, kreativita a estetické cítenie sú hlavným predpokladom. Tiež aktívne komunikačné schopnosti k zákazníkom a príjemné vystupovanie. Samostatnosť, spoľahlivosť a najmä chuť pracovať. Uvítame človeka, ktorý má tímového ducha :-)

Kvetinárstvo Amaryllis - nachádzame sa v novootvorenej Petržalskej Tržnici v Bratislave - predaj kytíc, aranžmánov a črepníkových rastlín, predaj darčekových predmetov. Sme progresívne a mladé kvetinárstvo, kolektív zložený zo skúsených a hodnotených floristov. Kuk sem: https://www.instagram.com/kvetinarstvoamaryllis/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

ID: 3447548   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   770