Zamestnanci na montáž detektorov dymu

Messtechnik FMB GmbH

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 950 EUR/mesiaccestovné diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
Táto činnosť zahŕňa montáž, výmenu a servis detektorov dymu v bytoch vo viacerých rakúskych spolkových krajinách. Práce sa vykonávajú na určenej trase a v určené termíny.

Váš profil:
• dobrá znalosť nemeckého jazyka,
• technické znalosti pre jednoduché montážne činnosti,
• vodičský preukaz skupiny B,
• presnosť a orientácia na služby,
• ochota cestovať za prácou do rôznych rakúskych spolkových krajín v priebehu týždňa, pričom organizujeme a bezplatne poskytujeme ubytovanie a stravu,
• bezúhonnosť.

Naša ponuka:
• pestrá činnosť v serióznom rodinnom podniku,
• poskytnutie firemného auta (malého nákladného automobilu) na vykonávanie montáže, výmeny a servisu,
• interné vzdelávanie a ďalšie vzdelávanie v podniku,
• pružný pracovný čas (38,5 hodiny/týždeň),
• priateľské pracovné prostredie s tímovým duchom.

Ročný základný plat na tejto pozícii je 27 300 eur v hrubom, v závislosti od kvalifikácie a predchádzajúcej praxe, plus cestovné diéty. V závislosti od kvalifikácie a predchádzajúcej praxe existuje možnosť jeho zvýšenia.

Senden Sie Ihre Bewerbung und Ihren Lebenslauf bitte in deutscher Sprache.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

presnosť a orientácia na služby

Spoločnosť MESSTECHNIK je inovatívny koncern, ktorý efektívne zaisťuje dodávky meracích a rozvádzacích prístrojov, ako aj služby v oblasti tepelnej energie a vody. Ako inovatívna spoločnosť pomáhame svojim zákazníkom pri ich úsilí o šetrné využívanie zdrojov našou bohatou ponukou výrobkov a služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4548390  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac