Účtovného/-ú referenta/-ku

Messtechnik FMB GmbH

Miesto práce
Bahnhofstraße 8, Feldkirchen bei Graz, Österreich
1 800 EUR/mesiacUrlaubsgeld, Weihnachtsgeld, 5 Wochen Urlaub

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce:
Samostatné vystavovanie faktúr na náklady na energiu a vodu, tímová práca na veľkých projektoch, priamy kontakt s našimi zákazníkmi s cieľom rýchlo a efektívne reagovať na ich individuálne želania/dopyty.

Presvedčíte nás:
• ekonomickým vzdelaním alebo príslušnými znalosťami účtovníctva a skúsenosťami, pokojne aj ako začiatočník a opätovný začiatočník;
• silne vyvinutou schopnosťou riešiť problémové situácie, presnosťou a zameraním na poskytovanie služieb;
• znalosťami MS-Office, najmä Excelu;
• kladný postoj k číslam výhodou;
• komunikačnými zručnosťami;
• schopnosťou zvládať záťaž pri termínovaných projektoch;
• veľmi dobrou znalosťou nemeckého jazyka.

Ponúkame vám:
• pohľad do vzrušujúceho sveta energetiky;
• niekoľkomesačné odborné zaškolenie;
• pestrú činnosť v serióznom rakúskom rodinnom podniku;
• pružný pracovný čas;
• priateľské pracovné prostredie s tímovým duchom;
• parkovisko pre zamestnancov;
• týždenný pracovný čas: 38,5 hod.

Základný plat na tejto pozícii je 1800 eur mesačne pri nástupe do zamestnania. Možnosť vyššieho platu na základe príslušnej praxe, resp. po úspešnom zapracovaní.

Využite šancu na nový kariérny začiatok v Rakúsku, resp. možnosť usadiť sa v Rakúsku a začať si budovať kariéru. Písomnú žiadosť v nemeckom jazyku pošlite, prosím, na adresu:

8073 Feldkirchen bei Graz, Bahnhofstraße 8–10
e-mail: [email protected]
tel.: +43 316 32 22 28-0

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kaufmännische Berufe

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosťou zvládať záťaž pri termínovaných projektoch

Spoločnosť MESSTECHNIK je inovatívny koncern, ktorý efektívne zaisťuje dodávky meracích a rozvádzacích prístrojov, ako aj služby v oblasti tepelnej energie a vody. Ako inovatívna spoločnosť pomáhame svojim zákazníkom pri ich úsilí o šetrné využívanie zdrojov našou bohatou ponukou výrobkov a služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4436007  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac