Plnič

Messer Tatragas, spol. s r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mesačná mzda 720,00€ + výkonnostná odmena 50,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje plniace zariadenie pre spustenie,
- pripravuje fľaše pre plnenie - vyraďuje fľaše do opravy, kontroluje správne
označenie a schopnosť fľaše pre plnenie,
- plní fľaše podľa sortimentu pri dodržaní technologických a bezpečnostných
predpisov,
- označuje fľašu aktuálnymi nálepkami,
- plnenie technických plynov do oceľových fliaš pomocou čerpadla, vrátane
ich manipulácie,
- obsluha nízkozdvižného vozíka,

- týždenný fond pracovnej doby 37,5 hod.
- 13. a 14. plat
- odmena za výsledok hospodárenia
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

oprávnenie NZV/ 3 roky praxe

Messer Tatragas je členom nadnárodnej skupiny Messer, ktorá patrí k vedúcim svetovým výrobcom priemyselných plynov a je aktívna v 30 krajinách Európy, Ázie ako aj v Alžírsku, Novom Zélande a Peru, celkovo prostredníctvom 60 spoločností.

Obchodno - distribučná spoločnosť v oblasti technických, medicinálnych a zvláštnych plynov, príslušenstva a zdravotníckej techniky

Chalupkova 9
819 44 Bratislava

Kontakt

ID: 3446669   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda 720,00€ + výkonnostná odmena 50,00