Operátor zariadení údržby tlakových fliaš

Messer Tatragas, spol. s r.o.

Miesto práce
Areál Duslo, Šaľa, okres Šaľa
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zariadení pri údržbe tlakových fliaš

- 13. a 14. plat
- odmena za výsledok hospodárenia
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oprávnenie na vedenie VZV, NZV - nie je podmienkou
Znalosť anglického jazyka - nie je podmienkou

Messer Tatragas je členom nadnárodnej skupiny Messer, ktorá patrí k vedúcim svetovým výrobcom priemyselných plynov a je aktívna v 30 krajinách Európy, Ázie ako aj v Alžírsku, Novom Zélande a Peru, celkovo prostredníctvom 60 spoločností.

Obchodno - distribučná spoločnosť v oblasti technických, medicinálnych a zvláštnych plynov, príslušenstva a zdravotníckej techniky

Chalupkova 9
819 44 Bratislava
ID: 2985172   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou