Obchodný zástupca pre zdravotnícku techniku

Messer Medical Home Care Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia - Obchodný zástupca v oblasti zdravotníctva.
V rámci adaptácie mu skúsení kolegovia poskytnú všetku potrebnú podporu a zaškolenie, vrátane produktových školení. Zabezpečené budú taktiež školenia u výrobcu .
Odborný zástupca hľadá a získava nových užívateľov produktov ktoré sú v portfóliu spoločnosti . Poskytuje odborné poradenstvo a podporu zákazníkom spoločnosti, ktorými sú v hlavnej miere nemocnice, zdravotnícke zariadenia a ústavy. Zákazníkmi sú zdravotnícke zariadenia na celom území Slovenska, preto je nevyhnutnou súčasťou práce cestovanie.

Medzi typické činnosti a zodpovednosti patrí:
• prezentácia spoločnosti a jej produktov a portfólia na slovenskom trhu
• odborné poradenstvo a konzultácie so zákazníkmi, ktorými sú v hlavnej miere OAIM , kardiologické , chirurgické , neonatologické a iné oddelenia nemocníc, zastúpené lekármi a operatérmi
• poradenstvo pri finálnom výbere vhodných produktov ku konkrétnym lekárskym zákrokom
• príprava ponúk , podkladov na verejné obstarávanie , účasť vo verejných obstarávaniach

• úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu
• inštalácia produktov a fyzická distribúcia produktov
• účasť na kongresoch a odborných seminároch v oblasti zdravotníctva, účasť na edukačných podujatiach na podporu prezentácie spoločnosti
• sledovanie trhu a konkurencie, príprava analýz

• práca v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej špecializácii
• priateľský kolektív
• možnosť odborného a osobného rozvoja – účasť na konferenciách, odborných seminároch a prednáškach
• perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu
• služobné auto aj na súkromné účely
• vianočný plat a dovolenkový plat
• mobilný telefón

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biomedicínska technika a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Predaj a servis zdravotníckej techniky

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3778784  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac