Obchodně technický poradce / poradkyně

Messer Eutectic Castolin s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Messer Eutectic Castolin s.r.o. Praha - Chrášťany hledá na pozici obchodně technického poradce / poradkyni vhodného kandidáta / kandidátku pro oblast západního Slovenska.

Jsme prodejní organizací a hlavní náplní práce na plný úvazek bude nabídka produktů společnosti Castolin z oblasti svařování, pájení, žárových nástřiků. Péče o stávající a hledání nových potencionálních zákazníků společnosti na Slovensku.

Požadujeme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru - zkušenosti z oblasti svařování a s obchodní činností vítány, ale nejsou podmínkou. Dále pak bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, vysokou aktivitu a technickou zdatnost. Řidičský průkaz skupiny B s praxí. Anglický jazyk nutný. Zkušenost s prací na počítači, zvládnutí programů Office.

Nabízíme zajímavou práci v nadnárodní společnosti, mobilní telefon, notebook a služební automobil i pro soukromé použití, týden dovolené navíc. Možnost zahraničních školení. Místo pracoviště – home office – zaměstnavatel pobočka Bratislava.

Vice informací o společnosti Castolin naleznete na stránkách www.castolin.cz.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3825064  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc