Obchodně technický poradce / poradkyně

Messer Eutectic Castolin s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Messer Eutectic Castolin s.r.o. Praha - Chrášťany hledá na pozici obchodně technického poradce / poradkyni vhodného kandidáta / kandidátku pro Slovenskou republiku.

Jsme prodejní organizací a hlavní náplní práce na plný úvazek bude nabídka produktů společnosti Castolin z oblasti svařování, pájení, žárových nástřiků. Hledání nových potencionálních zákazníků společnosti na Slovensku se zaměřením na vybrané průmyslové odvětví.

Požadujeme vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru - zkušenosti z oblasti svařování. Dále pak bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, vysokou aktivitu a technickou zdatnost, zkušenosti z obchodní činnosti. Řidičský průkaz skupiny B s praxí. Anglický jazyk nutný. Zkušenost s prací na počítači, zvládnutí programů Office.

Nabízíme zajímavou práci v nadnárodní společnosti, mobilní telefon, notebook a služební automobil i pro soukromé použití, týden dovolené navíc. Možnost zahraničních školení. Místo pracoviště – home office – zaměstnavatel pobočka Bratislava.

Vice informací o společnosti Castolin naleznete na stránkách www.castolin.cz.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3169739  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.