Dispečer - Špeditér

MESAROLI TRANSPORTS a.s.

Diaľničná cesta 22, Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiackonečná výška platu bude dohodnutá na osobnom stretnutí, bude závisieť od schopností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oslovovanie nových spoločností v zahraničí

- Udržiavanie a budovanie dobrých obchodných vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi/prepravcami

- Analýza rôznych dopravných situácií, navrhovanie riešení a následná implementácia riešenia

- Aktívna spolupráca s inými oddeleniami

- Komplexné cenové ponuky na základe prijatých dopytov od zákazníkov

- Aktívne sledovanie situácie na trhu s dopravou a logistikou

- Pravidelné a včasné spracovanie administratívnych úloh súvisiacich s prevádzkou v doprave    (práca s interným softvérom, objednávky, dopravné dokumenty)

- Školenia a možnosti ďalšieho vzdelávania

- Mobilný telefón aj na osobné účely

- Ročný bonus

- Možnosť home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Preprava, Logistika, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, logistika, špedícia, doprava

Počet rokov praxe

1

- Ochota pracovať a dobre zarobiť

- Radosť z výziev

- Schopnosť zvládať stresujúce situácie pod tlakom, aby sa dodržali termíny

- Ochota a schopnosť komunikovať ústne

- Schopnosť rýchlo sa učiť a chápať veci

- Dobré technické porozumenie

- Proaktivita pri riešení neočakávaných a zložitých situácií

- Kreativita pri hľadaní riešení. - Schopnosť nájsť jednoduché riešenia

- Schopnosť pracovať v tíme!

- Ochota zvládať prácu mimo pracovných hodín - dostupnosť na telefóne

Mesaroli Group je jednou z hlavných prepravných spoločností pre potravinársky tovar s kontrolovanou teplotou, liečivá, priemyselné výrobky, živé zvieratá a intermodálnu prepravu v Európe. V súčasnosti má 3 pobočky v Taliansku, operačné stredisko je v Trevenzuolo (VR) a koordinuje 8 ďalšími pobočkami : San Bonifacio (VR), Salerno (SA), Sant Priest (FR), Sandwich (UK), Kanfanar (Chorvátsko), Senec ( Slovensko), Belehrad (Srbsko), Vroclav (Poľsko).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799855  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac