Pracovníčka na personálno-mzdovom oddelení

MESAROLI TRANSPORTS a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhotovovanie pracovných zmlúv
-zadávanie údajov zamestnancov do firemného systém SGA
-zadávanie žiadostí do zdravotnej poisťovne (na kartičky poistenca a iné formuláre s tým spojené)
-nahlasovanie a vytváranie certifikátov do sytému
-vybavovanie na úradoch - sociálna a zdravotná poisťovňa, ministerstvo dopravy, úrad práce
-kontrola splatností zmlúv, licencií a ich obnova

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem , kontaktovať budeme iba uchádzačov , ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám a budú následne pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Personalistika - základy
Mzdové účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- rýchle pracovné nasadenie
-precíznosť pri práci, nakoľko sa pracuje s veľa údajmi
-ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť pôsobí v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Dialničná cesta 2
903 01 Senec
ID: 3298272   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800