Можливість для людей з України

Prevádzkový pracovník - obsluha v rýchlom občerstvení - kebab

MERY-B, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac- základná mzda v čistom je 900-1200 eur,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vylepšený text:

  • Hľadáme šikovného mladého muža s chuťou učiť sa na pozíciu Prevádzkový pracovník - obsluha v rýchlom občerstvení - kebab.
  • Tvojou náplňou práce bude príprava hranoliek, kebabu, šalátov a iných pokrmov rýchleho občerstvenia. Budeš sa musieť ovládať v slušnej komunikácii so zákazníkmi.
  • Táto pozícia je vhodná len pre mužov.

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Prevádzkový pracovník - obsluha v rýchlom občerstvení - kebab:

  • Obsluhuješ výrobné stroje na prípravu pokrmov rýchleho občerstvenia.
  • Staráš sa o čistotu a údržbu pracovného prostredia.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ráno začínaš s prípravou surovín a prípravou pracovnej plochy. Následne sa staráš o prípravu jedál podľa požiadaviek zákazníkov.
  • V priebehu dňa sa staráš o udržanie čistoty a poriadku v kuchyni.

  • Strava zabezpečená v rámci pracovnej doby
  • Neobmedzený pitný režim (voda, káva, čaj)
  • Bezplatné poskytnutie uniformy
  • Možnosť získania bonusov za výkon
  • Postupný finančný rast v závislosti od skúseností
  • Stabilný a dlhoročný zamestnávateľ
  • Zázemie silnej spoločnosti
  • Možnosť získania ďalších benefitov po ukončení skúšobnej doby

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaný budú iba vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník alebo iný príbuzný

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Základné vzdelanie
  • Obsluha pokladne
  • Príprava a vydávanie jedál a nápojov
  • Tímová spolupráca
  • Flexibilita
  • Pracovitosť
  • Spoľahlivosť je pre nás kľúčová
  • Zákazníci sú na prvom mieste, buď zdvorilý a príjemný
  • Stále sa budeš učiť nové veci
  • Komunikácia so zákazníkmi je dôležitá, nech sa cítia dobre
  • Máš skúsenosti s varením a máš dobrú náladu? Chceš sa k nám pridať?

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Kozelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4837968  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac