Reagujte bez životopisu

Promotér/ka - celé Slovensko

MERTEL, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.12.2021 - 28.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.mzda je v netto + motivačné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme promotérov/ky pre nový dlhodobý projekt - Zálohovanie PET fliaš a plechoviek do prevádzok známeho obchodného reťazca po celom Slovensku.

V mestách: Nitra, Hlohovec, Sereď, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Malacky, Senica, Skalica, Bratislava, Senec, Šamorín, Pezinok, Zvolen, Banská Bystrica, Prievidza, Žiar nad Hronom, Veľký Krtíš, Lučenec, Rimavská Sobota, Brezno, Žilina, Čadca, Martin, Púchov, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Trenčín, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Košice, Prešov, Vranov nad Topľou, Spišská Nová Ves, Humenné, Trebišov, Michalovce, Rožňava, Sabinov, Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Bardejov, Svidník

Trvanie: 1.12. 2021 - 28.2. 2022

Čas: PO-SO od 7.00-21.00 hod., NE od 8.00 - 20.00 hod.
Možnosť odpracovať celý deň 14/12 hod. alebo pól dňa 7/6 hod.

Mzda:
4.00€/hod. - ZA kraj
4.20€/hod. - východ
4.70€/hod. - BA kraj
4.50€/hod. - ostatné mestá
+ motivačné hodnotenie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite email spolu s fotografiou na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Komunikatívnosť
Zodpovednosť
Proaktívnosť

Spoločnosť MERTEL je medzinárodná certifikovaná eventová franchisingová agentúra od roku 2005 so 4 pobočkami - Slovensko, Česko, Rakúsko a Dubaj. Poskytujeme riešenia v oblasti ATL, ako aj BTL komunikácie, vrátane fullservisového produkčného zabezpečenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4215943  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.