Odborný predajca/zástupca - Merkury Market (Liptovský Mikuláš)

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
816 - 1 742 EUR/mesiacVýsledná mzda pozostáva zo základnej mzdy + zákonných príplatkov (nadčas, sobota, nedeľa) + mesačných odmien. Čistá mesačná mzda začína na cca. 1000 EUR a môže sa pohybovať do cca. 1300 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a ambicióznych predajcov, ktorí dokážu na seba prevziať aj riadiace kompetencie.
Nastupuje sa na pozíciu - predajca/zástupca, kde zamestnanci vykonávajú pozíciu predajcu a navyše v čase neprítomnosti vedúceho predajne ho zastupujú spolu s hlavným zástupcom (cca. 1 týždeň do mesiaca).
Z danej pozície je možné postúpiť na zástupcu, ktorý už nevykonáva aj pozíciu predajcu.

Vašou úlohou bude:
- denná kontrola oddelenia a jeho príprava na otvorenie,
- komplexný zákaznícky servis,
- propagácia a predaj tovaru,
- starostlivosť o vizuálnu stránku predajne a priebežné dopĺňanie regálov,
- označovanie tovaru správnou cenou, kódom a popisom,
- spolu s hlavným zástupcom prebrať kompetencie vedúceho predajne v čase jeho neprítomnosti na predajni.

Základný týždenný pracovný čas je 40 hodín a je nerovnomerne rozvrhnutý v rozmedzí otváracích hodín predajne od pondelka do nedele + väčšinou vychádzajú 3 voľné dni do týždňa. (Treba však počítať aj s 12tkami a prácou cez víkend.)

- Mesačné odmeny, ktoré sú viazané na dochádzku a celkové plnenie pracovných povinností.
- Ročné odmeny (po odpracovaní min. jedného roka).
- Vianočné darčekové poukážky.
- "Obedná" prestávka (30 min.) sa nenadrába.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Pokiaľ Vám dané podmienky vyhovujú a rozhodnete sa reagovať na pracovnú ponuku, už teraz sa tešíme na Vaše životopisy, ktorým sa budeme zodpovedne venovať. Vybratých záujemcov budeme čím skôr telefonicky kontaktovať, aby sme sa mohli osobne porozprávať na pohovore. Preto Vás poprosíme, aby ste nám uviedli aktuálny telefonický kontakt, na ktorom Vás budeme môcť zastihnúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Úslužnosť
Trpezlivosť

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4593513  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac