Sklad nábytku - Merkury Market Levice

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
932 - 1 742 EUR/mesiacVýsledná mzda pozostáva zo základnej mzdy + zákonných príplatkov (nadčas, sobota, nedeľa) + mesačných odmien. Čistá mzda po skúšobnej dobe sa môže pohybovať v rozpätí 1000 - 1250 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pohotových a fyzicky zdatných (alebo aspoň zdatnejších) kandidátov, ktorých baví práca v sklade, trochu aj s ľuďmi a stresové situácie zvládajú bez ujmy na zdraví.

Vašou úlohou bude:
- prijímanie tovarových zásob a uskladnenie prijatého tovaru na určené miesta,
- vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok a ich odovzdávanie zákazníkom alebo na expedíciu,
- obsluhovanie paletových vozíkov pri manipulácií s tovarom,
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Základný týždenný pracovný čas je 40 hodín a je nerovnomerne rozvrhnutý v rozmedzí otváracích hodín predajne od pondelka do nedele + väčšinou vychádzajú 3 voľné dni do týždňa. (Treba však počítať aj s 12tkami a prácou cez víkend.)

- Mesačné odmeny, ktoré sú viazané na dochádzku a celkové plnenie pracovných povinností.
- Ročné odmeny (po odpracovaní min. jedného roka).
- Vianočné darčekové poukážky.
- "Obedná" prestávka (30 min.) sa nenadrába.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Aktívny a zodpovedný prístup k práci
Fyzická zdatnosť
Dôslednosť a precíznosť
Bezúhonnosť

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4508322  Dátum zverejnenia: 20.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac