Sklad nábytku - Merkury Market Liptovský Mikuláš

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
878 - 1 749 EUR/mesiacVýsledná mzda zamestnanca pozostáva zo základnej mzdy + zákonných príplatkov (nadčas, sobota, nedeľa) + mesačných odmien (vyplácaných na základe výkonu a dochádzky). Čistá mesačná mzda zamestnanca (so započítaním všetkých zložiek) sa môže pohybovať cca. od 1000,- EUR do 1300,- EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
• Prijímanie tovarových zásob do skladu.
• Umiestňovanie prijatého tovaru do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného tovaru informačnými štítkami.
• Vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok a ich odovzdávanie zákazníkom alebo ich pripravovanie na expedíciu.
• Vedenie evidencie skladových zásob.
• Obsluhovanie paletových vozíkov pri manipulácií s tovarom (nie je potrebný vzv preukaz).
• Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Pracovná doba je rozvrhnutá v rámci otváracích hodín predajne od pondelka do nedele v rozmedzí od 8.00 hod. do 20.00 hod.
Základný týždenný pracovný fond je 40 hod.

Práca v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu.
Možnosť profesionálneho rozvoja.
Mesačné odmeny.
Vianočné darčekové poukážky.
Ročné odmeny.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
Skúsenosti s prácou v sklade.
Fyzická zdatnosť.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4483281  Dátum zverejnenia: 21.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac