Šanca pre absolventov – predajca/pokladník v Merkury Market - Bratislava (Devínska Nová Ves)

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
762 - 1 322 EUR/mesiacČistá nástupná mzda je cca. 750 EUR za odpracovaný mesiac. Po skúšobnej dobe sa čistá mzda môže v priemere pohybovať od 750 EUR do 1000 EUR za odpracovaný mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si čerstvý absolvent a zamestnávatelia nad tebou ohŕňajú nos lebo nemáš dostatok pracovných skúseností?
My chápeme, že popri škole sa pracovné skúsenosti naberajú ťažšie a preto Ti radi dáme šancu.
To, čo si sa naučil v škole, budeš môcť u nás využiť v praxi a to, čo si sa v škole nenaučil, sa možno pri troche snahy na teba nalepí.

Tvojou úlohou bude:
• Obsluhovanie zákazníkov a poskytovanie im informácií ohľadom vybraného tovaru.
• Kontrolovanie stavu a množstva tovaru na regáloch v predajni.
• Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
• Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
• Zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne.
• Kontrolovanie cien a charakteru účtovaných položiek.
• Prijímanie hotovosti a platobných kariet; vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup.
• Podieľanie sa na inventúrach.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, zašli nám cez Profesiu životopis a uvidíme, či si spolu „padneme do oka“. ;)

Práca v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu.
Možnosť profesionálneho rozvoja.
Atraktívny plat vo forme základu a mesačných odmien.
Vianočné poukážky.
Ročné odmeny.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod a služby, obchodná akadémia, stavebníctvo, stolárska a nábytkárska výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
Lojálnosť a pozitívne myslenie.
Komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie.
Schopnosť pracovať v tíme.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4424726  Dátum zverejnenia: 26.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac