Merkury Market (Poprad) hľadá nových Inventúrnikov MERKURY SHOP s.r.o.

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 739 EUR/mesiacZákladná mzda je 739,- EUR/mesiac BRUTTO. K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny (v závislosti od výkonu zamestnanca). Celková výška mesačnej mzdy závisí aj od aktivity a výkonu pracovníka. Ročné odmeny podľa dochádzky do 1000€/BRUTTO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových zamestnancov, ktorí budú vykonávať pravidelné inventúry na našich predajniach.
V prípade výkonu inventúry na predajni mimo Popradu, zabezpečujeme ubytovanie a preplácame cestovné náklady v rámci SR a ČR.
Pracovná doba je od pondelka do piatku - víkendy sú voľné.

Ponúkame dlhodobú prácu na zmluvu.
Ponúkame mesačnú a ročnú odmenu.
Garantujeme, že mzdu vyplácame vždy načas v stanovenom termíne.
Ponúkame Vianočnú poukážku (v roku 2020 bola vo výške 120 EUR).

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
Bezúhonnosť.
Odolnosť voči stresu.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4164493  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac