Hľadáme predajcov aj (ne)predajcov do MERKURY MARKET (Devínska Nová Ves)

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
739 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda je 739,- EUR/mesiac brutto. K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny. Celková výška mesačnej mzdy môže dosahovať 1 500,- EUR/mesiac brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebudeme riešiť čo bolo pred tým.
Či si čerstvý absolvent, raketový inžinier alebo traktorista...dáme Ti šancu.
Príď si vyskúšať prácu do našej predajne a ukáž, čo je v tebe.
Dôležitá je KOMUNIKATÍVNOSŤ a CHUŤ DO PRÁCE.

Čo Ťa čaká a neminie:
• aktívna komunikácia so zákazníkmi (žiadne schovávanie sa za regálmi),
• predaj nášho sortimentu,
• dopĺňanie tovaru do regálov a predajných miest, výdaj tovaru zákazníkom,
• prevzatie zodpovednosti za tovar a jeho správne označenie (kód, názov, cena),
• práca s pokladňou,
• podieľanie sa na inventúrach,
• spolupráca a príležitostné vypomáhanie v rámci jednotlivých oddelení.

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, budeme radi ak nám zašleš životopis alebo aspoň telefonický kontakt, aby sme sa Ti mohli ozvať.

Ponúkame dlhodobú prácu na zmluvu.
Ponúkame ročnú odmenu, ktorá môže byť do výšky 1 000,- EUR (odvíja sa od dochádzky a výkonu pracovníka).
Garantujeme, že mzdu vyplácame vždy načas v stanovenom termíne.
Garantujeme zákonné preplácanie nadčasov a príplatkov za prácu v sobotu a nedeľu.
Ponúkame Vianočnú poukážku (v roku 2020 bola vo výške 120 EUR).

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.
- Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
- Lojálnosť a pozitívne myslenie.
- Schopnosť pracovať v tíme.
- Fyzická zdatnosť.
- Predchádzajúce skúsenosti z oblasti predaja/komunikácie so zákazníkmi sú vítané.
- Skúsenosti s predajom podobného sortimentu (stavebný materiál, nábytok, bytové doplnky) alebo skúsenosti s prácou v stavebnej oblasti sú vítané.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4133015  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac