Reagujte bez životopisu

Pridaj sa do náśho tímu predajcov do Merkury Market Trenčín MERKURY SHOP s.r.o.

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
739 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda je 739,- EUR/MESIAC BRUTTO. K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny (v závislosti od výkonu zamestnanca). Celková výška mesačnej mzdy závisí aj od aktivity a výkonu pracovníka. Ročné odmeny podľa dochádzky do 1000€/BRUTTO. Celková výška mesačnej mzdy môže dosahovať 1 500,- EUR/mesiac BRUTTO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neváhajte a pridajte sa k nám, do tímu Predajcov/Pokladníkov v Merkury Shop.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou na predajni bude:
- manipulácia s tovarom v predajniach
- predaj a aktívna komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií a odbornej pomoci, prepočet množstiev, návrhy realizácií a vizualizácie
- vykladanie, ukladanie a kontrola stavu tovaru,
- označenie tovaru správnou cenou a názvom, kontrola a zabezpečenie zmien cien,
- príležitostná práca s pokladňou, hotovosťou a platobnými kartami

V prípade záujmu stačí ak nám zašlete na seba kontakt a my sa Vám ozveme, aj bez zaslania životopisu

Práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu.
Celoslovenská sieť, ktorá je súčasťou silnej nadnárodnej spoločnosti.
Atraktívny príjem.
Variabilná zložka mzdy v závislosti od výkonu pracovníka.
Bezplatné zaškolenie, aj čerstvých absolventov bez praxe.
Možnosť získať široké skúsenosti a kariérne rásť.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Veľmi nás teší množstvo prichádzajúcich reakcií a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, stavebné,technické

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Microsoft Excel - Základy

Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou nie podmienkou
Fyzická zdatnosť.
Skúsenosti s predajom alebo prácou s výrobkami pre zariadenie interiéru a so stavebným a elektro materiálom sú výhodou, nie podmienkou.
Komunikatívnosť a orientácia na zákazníka.
Ochota osvojiť si predávaný sortiment a stať sa odborným predajcom.
Zodpovednosť a chuť pracovať.
Svedomitosť a čestnosť.
Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie.
V prípade ZŤP rozhodnutie o stupni invalidity.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4052948  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac