Hľadáme šikovných Predajcov do Merkury Market Poprad MERKURY SHOP s.r.o.

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
739 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je 739,- EUR/mesiac BRUTTO. K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny. Celková výška mesačnej mzdy závisí aj od aktivity a výkonu pracovníka. Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohove.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si nové uplatnenie v oblasti obchodu ?
Alebo ste skúsený predajca a chcete zmenu, ktorá prinesie nové výzvy ?

Ak ste fyzicky zdatný a nebojíte sa práce,
ak Vás baví Vás predaj a ste radi v pohybe ,
ak ste komunikatívny a akčný,
ak nechcete celý deň presedieť medzi štyrmi stenami tichej kancelárie nad kopou papierov,
ak Vám nerobí Vám problém poradiť profesionálom aj domácim kutilom a ak je sortiment stavebno - remeselných marketov niečo, čo Vám nie je cudzie,

neváhajte a pridajte sa k nám, do tímu Predajcov/Pokladníkov v Merkury Shop.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou na predajni bude:
- manipulácia s tovarom v predajniach
- predaj a aktívna komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií a odbornej pomoci, prepočet množstiev, návrhy realizácií a vizualizácie
- vykladanie, ukladanie a kontrola stavu tovaru,
- označenie tovaru správnou cenou a názvom, kontrola a zabezpečenie zmien cien,
- príležitostná práca s pokladňou, hotovosťou a platobnými kartami

Práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu.
Celoslovenská sieť, ktorá je súčasťou silnej nadnárodnej spoločnosti.
Atraktívny príjem.
Variabilná zložka mzdy v závislosti od výkonu pracovníka.
Bezplatné zaškolenie, aj čerstvých absolventov bez praxe.
Možnosť získať široké skúsenosti a kariérne rásť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, stavebné,technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy

Skúsenosti na podobnej pozícii.
Fyzická zdatnosť.
Skúsenosti s predajom alebo prácou s výrobkami pre zariadenie interiéru a so stavebným a elektro materiálom sú výhodou, nie podmienkou.
Komunikatívnosť a orientácia na zákazníka.
Ochota osvojiť si predávaný sortiment a stať sa odborným predajcom.
Zodpovednosť a chuť pracovať.
Svedomitosť a čestnosť.
Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie.
V prípade ZŤP rozhodnutie o stupni invalidity.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4049993  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac